O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronie Szkoły Językowej Direct!

Nasza szkoła powstała z połączenia pasji do języków obcych z profesjonalnym i rzetelnym podejściem do ich nauczania.
Jesteśmy absolwentami uczelni w Wielkiej Brytanii,a studiowaliśmy również na Universita di Bologna we Włoszech oraz Freie Univeritat w Berlinie. Nasza ścieżka edukacji językowej poza granicami Polski, pozwoliła nam nie tylko zgłębić języki, których uczymy na najwyższym poziomie, lecz również uświadomiła nam potrzebę nauczania wychodzącego poza ramy książkowe, pozwalające na skuteczne i swobodne porozumiewanie się w różnych codziennych sytuacjach. Na naszych kursach ogólnych wykorzystujemy nowoczesną i skuteczną metodę komunikatywną,dostosowując się przy tym do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki atrakcyjnej formule zajęć, bogatym i zróżnicowanym materiałom dydaktycznym, nasi słuchacze opanowują język w przyjaznej, a za razem profesjonalnej atmosferze. Zwracamy szczególną uwagę na dbałość o doskonalenie umiejętności mówienia. Zajęcia prowadzone są w 80%-90% w językach docelowych, indywidualnie, lub w małych grupach. Dokładamy starań, aby zapewnić naszym klientom pełen komfort oraz najwyższy poziom nauki. Stale doskonalimy nasze kwalifikacje i poszerzamy ofertę, aby wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

METODA

Dzięki metodzie komunikatywnej i prowadzeniu zajęć w języku docelowym, nasi uczniowie szybko i efektywnie opanowują umiejętność swobodnego mówienia. Nasze lekcje to, obok bazowania na materiałach dydaktycznych, nauka praktycznego języka i spontaniczne dyskusje na tematy codzienne, które najskuteczniej przełamują barierę językową.Metodę komunikatywną opieramy jednak nie tylko na mówieniu, lecz w dużej mierze również na słuchaniu `żywego` języka. Dzięki temu język, którego słuchasz, staje się ostatecznie językiem którym mówisz -swobodnie i sprawnie.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

  • Stawiamy nacisk na mówienie, dzięki czemu, gdy pojawi się potrzeba komunikacji w języku obcym, automatycznie przestawisz się na niego i bez zastanowienia zaczniesz rozmawiać.
  • Zajęcia prawie w całości prowadzimy w języku docelowym, co sprawi że szybko zaczniesz w nim myśleć i w nim odpowiadać.
  • Jesteśmy wykształceni na jednych z najlepszych uniwersytetów w Europie, co dało nam bardzo bogate doświadczenie językowe. Sami dobrze znamy proces nauki języków obcych i wszelkie obawy i trudności z nim związane. Stawiamy na skuteczność i praktyczność!

STRUKTURA ZAJĘĆ

 • 35%

  POWTÓRKI

 • 45%

  NOWY MATERIAŁ

 • 80%

  MÓWIENIE

 • 100%

  DOBREJ ZABAWY